Item No: OL1IDD0XB
| Color | Blue |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart |
| Material | Copper |
| Occasion | Travel, Festival |
| Classification | Necklace |
| Weight | 7g |
$1.49



Item No: OL1IDD0XB
| Color | Blue |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart |
| Material | Copper |
| Occasion | Travel, Festival |
| Classification | Necklace |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Option | Blue |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.