Item No: OLIAVH2G
| Gender | Women's |
|---|---|
| Pattern | Heart Shape |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 10g |
Price range: $0.80 through $1.29







Item No: OLIAVH2G
| Gender | Women's |
|---|---|
| Pattern | Heart Shape |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | Steel Color, Rose Gold in Furnace, Black |
| Style | 18K Furnace Real |
| Color | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.