Item No: OL1T069VT
| Style | Streetwear |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape, Butterfly |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Shopping |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Belly Ring |
| Weight | 15g |
$0.80












Item No: OL1T069VT
| Style | Streetwear |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape, Butterfly |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Shopping |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Belly Ring |
| Weight | 15g |
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Option | JE0851A, JE0851B, JE0851E, JE0851G, JE0851C, JE0851F, JE0851H, JE0851I, JE0851L |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.