Item No: OL1A4FT80
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape, Bow Knot |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 10g |
Price range: $0.47 through $2.17

















Item No: OL1A4FT80
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape, Bow Knot |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Model | E0012 Silver Needle, E0262 Silver Needle, E0025 Silver Needle, E0251 Silver Needle, E0353 Gold and Silver Needle, E0354 Silver Needle, E0036 Silver Needle, E0360 Gold and Silver Needle, E0361 Silver Needle, E0028 Silver Needle, E0026 Silver Needle, E0035 Silver Needle, E0027 Silver Needle |
| Option | Ear-Caring Pearl Auricular Needle |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.