Item No: OLLTV0SV
| Craft | Waterproof Non Tarnish |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Pattern | Heart |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Chain Material | Iron Chain |
| Pendant Material | 304 Stainless Steel |
| Plating Material | Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 15g |
$1.31



Item No: OLLTV0SV
| Craft | Waterproof Non Tarnish |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Pattern | Heart |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Chain Material | Iron Chain |
| Pendant Material | 304 Stainless Steel |
| Plating Material | Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 15g |
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Option | gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.