Item No: OL1SP6NAM
Minimum Purchase Quantity: 50
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Piercing Type | Lip Rings |
| Weight | 4g |
Price range: $0.04 through $0.19

















Item No: OL1SP6NAM
Minimum Purchase Quantity: 50
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Piercing Type | Lip Rings |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Color | Steel Color 3mm Small Balls, Steel Color 4mm Small Balls |
| Size | 1.2mm*6mm, 1.2mm*10mm, 1.2mm*8mm, 1.2mm*12mm, 1.2mm*14mm, 1.2mm*16mm, 1.2mm*19mm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.