Item No: OL102ENJQ
| Style | Glam, Cute |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Paper Clip |
| Material | 304 Stainless Steel, Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Pendant Necklace |
| Pendant Material | Copper |
| Weight | 10g |
$1.36





Item No: OL102ENJQ
| Style | Glam, Cute |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Paper Clip |
| Material | 304 Stainless Steel, Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Pendant Necklace |
| Pendant Material | Copper |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | Gold, Silver |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.