Item No: OL1V4MXCQ
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Design | Diamond |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Festival |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 2g |
$0.35













Item No: OL1V4MXCQ
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Design | Diamond |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Festival |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 2g |
| Weight | 0.002 kg |
|---|---|
| Color | 01 Gold No.6 5099, 02 Golden No. 7 5134, 03 Gold No. 8 5157, 04 Gold No. 9 5178, 06 Silver No.6 5229, 07 Silver No.7 5233, 08 Silver No. 8 5250, 09 Silver No.9 5289, 10 Silver No. 10 5290, Golden No. 9 5178 |
| Size | Split Code |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.