Item No: OL11EVAFH
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Rings |
| Weight | 5g |
Price range: $0.95 through $1.76





Item No: OL11EVAFH
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Rings |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Color | Adj037 Gold, Adj038 Steel Color |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.