Item No: OL1SMAHKI
| Style | Classic Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Pentagram |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Weekend, Travel, Graduation |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Rings |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 6g |
$4.51



Item No: OL1SMAHKI
| Style | Classic Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Pentagram |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Weekend, Travel, Graduation |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Rings |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Option | Jdr2406021 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.