Item No: OLZXVHKX
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Four Leaf Clover, Heart Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Classification | Rings, Earrings, Necklace |
| Inlay Material | Rhinestones, Cat's Eye Stone |
| Weight | 6g |
Price range: $1.22 through $4.06
![[Green] Rotating Clover Necklace](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-ea96792be651957630d1e5efa85e6421-300x300.webp)
![[Green] Rotating Clover Ring](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-197fced2dcd937da06b02e83bcb50bce-300x300.webp)
![[Green] Four Leaf Clover Ear Stud](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-450de14929799b3d21ed6e73c31ae846-300x300.webp)
![[Green] Rotating Four-Leaf Clover Set](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-9da8e463306fc45ca7644a70df0538d5-300x300.webp)
![[Green] Rotating Clover Necklace](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-ea96792be651957630d1e5efa85e6421-300x300.webp)
![[Green] Rotating Clover Ring](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-197fced2dcd937da06b02e83bcb50bce-300x300.webp)
![[Green] Four Leaf Clover Ear Stud](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-450de14929799b3d21ed6e73c31ae846-300x300.webp)
Item No: OLZXVHKX
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Four Leaf Clover, Heart Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Classification | Rings, Earrings, Necklace |
| Inlay Material | Rhinestones, Cat's Eye Stone |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Option | [Green] Rotating Clover Necklace, [Green] Rotating Clover Ring, [Green] Four Leaf Clover Ear Stud, [Green] Rotating Four-Leaf Clover Set |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.