Item No: OLBT416
| Color | White, Gold, Black |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Crown |
| Material | Copper |
| Occasion | Housewarming, Anniversary, Business, Wedding, Travel, Birthday, Festival |
| Weight | 20g |
Price range: $1.16 through $7.73



















Item No: OLBT416
| Color | White, Gold, Black |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Crown |
| Material | Copper |
| Occasion | Housewarming, Anniversary, Business, Wedding, Travel, Birthday, Festival |
| Weight | 20g |
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Option | Rose Gold Crown, Golden Crown, White Gold Color Crown, Shining Black Crown, White Gold Color Three-Cut Circle, Golden Three Cut round, Rose Gold Three Cut round, Black Three Cut round, Golden Leather Strap, White Gold Color Leather Strap, Rose Gold Leather Strap, Gun Black Leather Strap, Golden suit, White Gold Color Suit, Rose Golden Suit, Black Suit |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.