Item No: OL1SQINS9
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | C Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 18g |
$1.81



Item No: OL1SQINS9
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | C Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 18g |
| Weight | 0.018 kg |
|---|---|
| Option | 43320 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.