Item No: OLK5Y5B
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Cross |
| Material | Stainless Steel, natural stone, Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 14g |
$0.75















Item No: OLK5Y5B
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Cross |
| Material | Stainless Steel, natural stone, Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 14g |
| Weight | 0.014 kg |
|---|---|
| Option | Natural White Crystal Gold Card, Natural Black Agate Gold Card, Synthetic Turquoise Gold Card, Synthetic Opal Gold Card, Blue Green Glass Gold Card, Synthetic Pallisandro Classico Gold Card, Imitation Lapis Lazuli Gold Card, Synthetic Red Crystal, Natural Blue Point Stone Gold Card, Synthetic Malachite Gold Card, Natural Green Aventurine Gold Card, Natural Pink Crystal Gold Card |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.