Item No: OL1HW2SZ4
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Flower, Daisy |
| Plating | 18K Gold Plated |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 15g |
$2.73









Item No: OL1HW2SZ4
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Flower, Daisy |
| Plating | 18K Gold Plated |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 15g |
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Option | White, Pink, Red, Green, Blue, Black |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.