Item No: OL138V3LL
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | C Shape |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily, Street |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Weight | 11g |
Price range: $2.42 through $2.59











Item No: OL138V3LL
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | C Shape |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily, Street |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Weight | 11g |
| Weight | 0.011 kg |
|---|---|
| Option | ER-231, ER234, ER-238, ER250, ER-253, ER-243, ER-329, ER-237 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.