Item No: OLQYUEO6
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Letter |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 19g |
Price range: $2.46 through $3.48









Item No: OLQYUEO6
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Letter |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 19g |
| Weight | 0.019 kg |
|---|---|
| Option | Rose Gold Love You, Steel Color Light Plate, Steel Color Love You, Golden Light Board, Golden Love You, Rose Gold Light Board |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.