Item No: OLYGB9OK
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Irregular, Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Water Droplets, Waves, Heart Shape |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Ear Needle Material | White Copper |
| Weight | 13g |
$0.87
















Item No: OLYGB9OK
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Irregular, Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Water Droplets, Waves, Heart Shape |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Ear Needle Material | White Copper |
| Weight | 13g |
| Weight | 0.013 kg |
|---|---|
| Model | E7107, E7109, E7110, E7111, E7112, E7115, E7116, E7117, E7118, E7119, E7120, E7122, E7121 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.