Item No: OLS49O93
| Color | White, Green, Gold, Black |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | U Shape |
| Material | Copper |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 1g |
$1.18






















Item No: OLS49O93
| Color | White, Green, Gold, Black |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | U Shape |
| Material | Copper |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 1g |
| Weight | 0.001 kg |
|---|---|
| Option | Golden White Diamond, White Gold Color White Diamond, Golden Lvzuan, Golden Red Diamond, Gun Black Black Diamond, Golden Colorful Crystals, Golden Turquoise, Golden Black Diamond, Platinum Lvzuan, Platinum Colorful Crystals, Platinum Turquoise, Platinum Black Diamond, Rose Gold White Diamond, Rose Gold Colorful Crystals, Gun Black And White Diamond, Gun Black Colorful Crystals, Platinum Red Diamond |
| Style | Gold Crystal, Platinum Crystal |
| Color | Blue |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.