Item No: OLWPW48Y
| Style | Novelty |
|---|---|
| Design | Irregular, Plating, Pleated |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Shopping |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 20g |
$2.83





Item No: OLWPW48Y
| Style | Novelty |
|---|---|
| Design | Irregular, Plating, Pleated |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Shopping |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 20g |
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Option | Gold, Silver |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.