Item No: OL1B8E40J
| Style | French Style, Simple Style, Korean Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | C Shape, Pearl |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear Cuffs |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 7g |
$1.99



Item No: OL1B8E40J
| Style | French Style, Simple Style, Korean Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | C Shape, Pearl |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear Cuffs |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Option | Golden Yellow |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.