Item No: OL1O5ZTB1
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Elephant |
| Material | natural stone |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 17g |
Price range: $0.46 through $1.40










Item No: OL1O5ZTB1
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Elephant |
| Material | natural stone |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 17g |
| Weight | 0.017 kg |
|---|---|
| Option | Blue, Black Glossy, Black Vulnerability, White, Brown, Colorful, Purple |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.