Item No: OL15JAVYB
| Style | Retro, Simple Style |
|---|---|
| Design | Enamel, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | Alloy |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Pearl |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 13g |
$0.50





Item No: OL15JAVYB
| Style | Retro, Simple Style |
|---|---|
| Design | Enamel, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | Alloy |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Pearl |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 13g |
| Weight | 0.013 kg |
|---|---|
| Model | A178, A179 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.