Item No: OLCNQMC4
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Leaf |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 8g |
$2.95






Item No: OLCNQMC4
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Leaf |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Size | 43224, 43225, 43226 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.