Item No: OLH3I7BD
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Metal |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding |
| Classification | Necklace |
| Weight | 3g |
$0.22 – $0.98Price range: $0.22 through $0.98






































Item No: OLH3I7BD
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Metal |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding |
| Classification | Necklace |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Option | 01 White K 2688, Bracelet KC Gold 11090, 04 Bracelet White K11091, Necklace KC Gold 11088, Bright Silver 11097, KC Gold 11096, 02 White K Necklace 11089, 02 Bright Silver a-640, KC Gold a-639, 02 KC Gold 7944, White K H-153, White K, White K a-989, White K WG-YES1186, KC Gold 8451, KC Gold 2991 |
| Style | KC |
| Color | Gold |
You must be logged in to post a review.





Reviews
There are no reviews yet.