Item No: OLJZ20GC
| Color | White |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Festival |
| Classification | Anxiety Ring |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 4g |
| Size | Internal Diameter |
| adjustable opening | 1.7 |
$1.58



Item No: OLJZ20GC
| Color | White |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Festival |
| Classification | Anxiety Ring |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 4g |
| Size | Internal Diameter |
| adjustable opening | 1.7 |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Color | White gold color |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.