Item No: OL1JSO9BQ
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Polishing, Plating, Inlay |
|---|---|
| Style | Elegant |
| Gender | Women's |
| Pattern | letter, Lock |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Weekend, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Plating Color | 18K Gold |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Layered Necklaces |
| Inlay Material | Rhinestones |
| Pendant Material | 304 Stainless Steel, Rhinestone |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 7g |













Reviews
There are no reviews yet.