Item No: OL1E0224Q
| Color | Royal Blue, Fuchsia, Gold, Champagne |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 4g |
Price range: $0.86 through $1.29





Item No: OL1E0224Q
| Color | Royal Blue, Fuchsia, Gold, Champagne |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Style | Royal |
| Color | Blue |
| Option | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.