Item No: OL1EBNCTT
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Letter |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Plating Material | Gold Plated |
| Gold Plating Process | Vacuum Plating |
| Weight | 5g |
$0.54
















Item No: OL1EBNCTT
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Letter |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Plating Material | Gold Plated |
| Gold Plating Process | Vacuum Plating |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Color | A letter, B Letter, C Letter, Letter d, Letter E, F Letter, H Letter, J Letter, K Letter, M Letter, O Letter, R Letter, S Letter |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.