Item No: OL1USLBWN
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 10g |
Price range: $2.61 through $3.68





Item No: OL1USLBWN
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | 21328, 21329 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.