Item No: OL5DAMV4
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | IG Style |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Star, Moon |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Chain Type | snake chain |
| Classification | Layered Necklaces |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 15g |
$2.50



Item No: OL5DAMV4
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | IG Style |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Star, Moon |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Chain Type | snake chain |
| Classification | Layered Necklaces |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 15g |
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Option | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.