Item No: OL1OZH117
| Style | Sweet, Shiny, IG Style |
|---|---|
| Design | Beaded |
| Gender | Women's |
| Pattern | Bow Knot |
| Material | Crystal, Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Titanium Steel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 18g |
Price range: $2.48 through $2.56















Item No: OL1OZH117
| Style | Sweet, Shiny, IG Style |
|---|---|
| Design | Beaded |
| Gender | Women's |
| Pattern | Bow Knot |
| Material | Crystal, Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Titanium Steel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 18g |
| Weight | 0.018 kg |
|---|---|
| Option | 1# Beaded Crystal Necklace, 2# Beaded Crystal Necklace, 3# Beaded Crystal Necklace, 4# Beaded Crystal Necklace, 5# Beaded Crystal Necklace, 6# Beaded Crystal Necklace, 7# Beaded Crystal Necklace, 9# Beaded Crystal Necklace, 10# Beaded Crystal Necklace, 12# Beaded Crystal Necklace, 8# Beaded Crystal Necklace, 11# Beaded Crystal Necklace |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.