Item No: OLYCT988
| Style | Casual |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Leaf |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | lip stud |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | Vacuum Plating |
| Weight | 4g |
Price range: $0.84 through $1.07


















Item No: OLYCT988
| Style | Casual |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Leaf |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | lip stud |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | Vacuum Plating |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Color | Three Flat Horse Eyes, Five Flat Horse Eyes, Flat Dog Footprints |
| Size | Steel Color-1.2*8mm, Black-1.2*8mm, Colorful-1.2*8mm, Rose Gold-1.2*8mm, Gold-1.2*8mm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.