Item No: OLIRCP7O
| Color | White, Purple, Green, Gold, Black |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Birthday |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 4g |
| Size | Internal Diameter |
| adjustable opening | 1.7 |
$1.48















Item No: OLIRCP7O
| Color | White, Purple, Green, Gold, Black |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Birthday |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 4g |
| Size | Internal Diameter |
| adjustable opening | 1.7 |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Color | Golden White Diamond, White Gold Color Turquoise Diamond, Golden Lvzuan, Golden Black Diamond, Gold Rose Red Diamond, Golden Turquoise Diamond, White Gold Color Black Diamond, White Gold Color White Diamond, White Gold Color Lvzuan, White Gold Color Rose Diamond, Golden Purple Diamond, White Gold Color Purple Diamond |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.