Item No: OLNANWRN
| 7 | 1.73 |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Brass |
| Occasion | Wedding |
| Ring Size | 7 |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Artificial Rhinestones |
| Weight | 10g |
| Size | Internal Diameter(CM) |
Price range: $1.23 through $2.18







Item No: OLNANWRN
| 7 | 1.73 |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Brass |
| Occasion | Wedding |
| Ring Size | 7 |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Artificial Rhinestones |
| Weight | 10g |
| Size | Internal Diameter(CM) |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Color | 207 White K, 206 Gold, 207 Rose Gold, 213 White K |
| Size | No. 7 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.