Item No: OL1I03OC6
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Moon |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Weight | 3g |
$0.72



Item No: OL1I03OC6
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Moon |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Color | Gold |
| Size | No. 7 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.