Item No: OL5I5YM4
| Style | Nordic Style, French Style, Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | C Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 12g |
Price range: $2.86 through $3.05







Item No: OL5I5YM4
| Style | Nordic Style, French Style, Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | C Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Option | G-TE074, S-TE074, G-TE077, S-TE077 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.