Item No: OL2F87AX
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Nose Ring |
| Piercing needle type | labret / monroe stud |
| Weight | 4g |
$0.54







Item No: OL2F87AX
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Nose Ring |
| Piercing needle type | labret / monroe stud |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Style | Rose, Black |
| Color | Gold |
| Option | platinum, Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.