Item No: OL13362JD
| Gender | Women's |
|---|---|
| Pattern | Heart Shape |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Stone-Free |
| Plating Material | 18K Real Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 6g |
Price range: $1.70 through $4.43












Item No: OL13362JD
| Gender | Women's |
|---|---|
| Pattern | Heart Shape |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Stone-Free |
| Plating Material | 18K Real Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Option | Jdr0303014-7, JDR0305035, JDRW2404014, JDR0108012, JDR0306008-8, JDR0306008-7, JDR0306007-PS-6, JDR0306007-PS-7, JDR0306007-PS-8 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.