Item No: OLR4JUNI
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Letter |
| Material | Stainless Steel, Titanium Steel |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | cable chain |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 10g |
$1.62





























Item No: OLR4JUNI
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Letter |
| Material | Stainless Steel, Titanium Steel |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | cable chain |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | A, C, D, E, I, J, K, L, N, O, R, X, Z, B, F, G, H, M, P, Q, S, T, U, V, W, Y |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.