Item No: OL1ICFKPW
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating |
|---|---|
| Style | Basic |
| Gender | Women's |
| Pattern | Round |
| Material | 201 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Earrings |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Ear Needle Material | 316 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 5g |






















Reviews
There are no reviews yet.