Item No: OL19AN21A
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Handmade |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Hexagon prism |
| Material | natural stone, Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 8g |
Price range: $0.56 through $0.74













Item No: OL19AN21A
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Handmade |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Hexagon prism |
| Material | natural stone, Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Option | Green Aventurine (Including Chain), Obsidian (Including Chain), Pink Crystal (Including Chain), White Crystal (Including Chain), Blue Turquoise (Including Chain), Synthetic Malachite (Including Chain), Tiger-Shaped Stone (Including Chain), Green Gold (Including Chain), Synthetic Protein (Containing Chain), Amethyst (Including Chain) |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.