Item No: OL1TYWT2Q
| Design | Plating |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Water Droplets |
| Material | Copper |
| Occasion | Birthday |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 3g |
$2.19











Item No: OL1TYWT2Q
| Design | Plating |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Water Droplets |
| Material | Copper |
| Occasion | Birthday |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Size | 2, 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.