Item No: OLXOT6MK
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Letter, Heart Shape, Cat |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Inlay Material | Artificial Pearls, Zircon |
| Weight | 15g |
Price range: $0.93 through $1.37































Item No: OLXOT6MK
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Letter, Heart Shape, Cat |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Inlay Material | Artificial Pearls, Zircon |
| Weight | 15g |
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Option | A, L, R, S, U, V, Y, O, C, E, N, H, J, M, Q, Z, D, I, W, X, F, G, P, B, K, T |
| Style | Style 2, Style 1 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.