Item No: OL1T79AD7
| Style | Elegant, Lady |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric, Heart Shape, Flower |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Casual |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Ear Needle Material | Titanium Steel |
| Weight | 8g |
Price range: $1.12 through $1.61















































Item No: OL1T79AD7
| Style | Elegant, Lady |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric, Heart Shape, Flower |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Casual |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Ear Needle Material | Titanium Steel |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Option | Pleated round-Gold, Love 1-Steel Color, Multi-Sided Love-Steel Color, Water Ripple Love-Steel Color, Oval Stripes-Steel Color, Pleated Round 2-Gold, Pleated Heart-Gold, Pleated Quadrilateral-Gold, Liquid Metal 3-Gold, Wave love-Gold, Wave love-Steel Color, Love Stripes-Gold, Pleated round-Steel Color, Pleated Round 2-Steel Color, Pleated Round 3-Steel Color, Pleated Square-Steel Color, Pleated Heart-Steel Color, Pleated Quadrilateral-Steel Color, Liquid Metal 2-Steel Color, Liquid Metal 3-Steel Color, Liquid Metal Square-Steel Color, Three-Dimensional Vortex-Steel Color, Love Stripes-Steel Color, Three-Dimensional Love-Steel Color, Multi-Sided Love-Gold, Love 1-Gold, Flower-Gold, Liquid Metal 1-Steel Color, Liquid Metal Gold Coin-Steel Color, Double-Layer Double-Ring-Gold, Water Ripple Love-Gold, Oval Stripes-Gold, Pleated Round 3-Gold, Pleated Square-Gold, Liquid Metal 2-Gold, Liquid Metal Square-Gold, Three-Dimensional Vortex-Gold, Wave Square 3-Gold, Three-Dimensional Love-Gold, Liquid Metal 1-Gold, Liquid Metal Gold Coin-Gold, Fish Tail-Gold, Leather Grain Square-Gold |
| Style | Leather Grain Square |
| Color | Steel Color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.