Item No: OL1H63A2R
| Style | Simple Style, Classic Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Flower |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 7g |
$1.98



Item No: OL1H63A2R
| Style | Simple Style, Classic Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Flower |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Option | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.