Item No: OLMCYURD
| Style | Casual, Hip-Hop, Rock |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | letter |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Party, Festival, Street |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 16g |
Price range: $0.63 through $2.49






























Item No: OLMCYURD
| Style | Casual, Hip-Hop, Rock |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | letter |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Party, Festival, Street |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 16g |
| Weight | 0.016 kg |
|---|---|
| Color | Gold-A, Silver 1, Gold-B, Gold-C, Gold-D, Gold-E, Gold-F, Gold-G, Gold-H, Gold-I, Gold-J, Gold-K, Gold-L, Gold-M, Gold-N, Gold-O, Gold-P, Gold-Q, Gold-R, Gold-S, Gold-T, Gold-U, Gold-V, Gold-W, Gold-X, Gold-Y, Gold-Z |
| Size | One Size |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.