Item No: OL1Y5ELYB
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Beaded, Hollow Out |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Tree, Heart Shape |
| Material | Artificial Crystal, Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 21g |
$0.87











Item No: OL1Y5ELYB
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Beaded, Hollow Out |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Tree, Heart Shape |
| Material | Artificial Crystal, Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 21g |
| Weight | 0.021 kg |
|---|---|
| Option | Colorful, Green Aventurine, Blue Pattern, Red agate, Citrine, Redstone, White crystal, Amethyst |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.