Item No: OL9BGREO
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Elegant, Retro |
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Banquet, Party |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Rings |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 8g |
$2.87






Item No: OL9BGREO
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Elegant, Retro |
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Banquet, Party |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Rings |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Model | A691-Golden Animal Claw Pad Ring, A692-Gold Irregular Horizontal Ring, A693-Gold Irregular Ring |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.