Item No: OL3Y8ZTP
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Gold Plated |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 4g |
$2.78



Item No: OL3Y8ZTP
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Gold Plated |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Option | JDB2012614 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.